Fonmoney -

Nasi Klienci są najważniejsi!

WŁAŚNIE TUTAJ DOŁADUJESZ NAJWIĘKSZE POLSKIE SIECI KOMÓRKOWE

Opierając się o recenzje i opinie, które dostajemy w wiadomościach i na platformie Trustpilot, z przyjemnością stwierdzamy, że mamy całą rzeszę zadowolonych i wdzięcznych Klientów. Nasz Zespół składa się z kompetentych i miłych ludzi, którzy dokładają wszelkich starań, by szybko i sprawnie rozwiązać problemy naszych Klientów. Oferujemy wysoki poziom obsługi naszych Klientów i niezwłocznie reagujemy na każde zapytanie. Doradzamy, podpowiadamy, wyjaśniamy. Pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz gwarantujemy rzeczową odpowiedź w ciągu 12 godzin. Każdy może się z nami skontaktować, wypełniając formularz kontaktowy. Udzielamy kompleksowych informacji i służymy fachową pomocą tak długo, aż problem zostanie rozwiązany.

PL_Support484x252pxNatomiast wszyscy Klienci Fonmoney mają możliwość po nabyciu doładowania zostawić swoją opinię lub komentarz na największej platformie recenzentów w Europie Trustpilot, do czego serdecznie zachęcamy. Dziękujemy Wam za zaufanie, a także za wszystkie pomocne wskazówki i sugestie. To dla Was staramy się być najlepsi!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.