Fonmoney -

Jak zrobić przelew pieniężny z Austrii do Polski?

 Przesyłanie przelewów z konta w Austrii na konto w Polsce 

 

Fonmoney pragnie przedstawić nową usługę: bezpieczne przelewy internetowe z Austrii do Polski. Wprowadziliśmy konkurencyjny produkt, który wyróżnia przede wszystkim zawsze doskonały przelicznik euro. Gwarantujemy również brak opłat bankowych. W przeciwieństwie do wielu innych serwisów i tradycyjnych banków nie pobieramy opłat za transakcje do Polski. Dzięki darmowej metodzie płatności, jaką jest zwykły przelew bankowy, unikniesz także prowizji transferowych.

Przelewy w Fonmoney to minimum formalności i maksimum wygody. Każdy przelew dochodzi na polskie konto odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych. Zapewniamy pełen dostęp do historii wykonanych transakacji, jak również kompetentą i miłą obsługę, która odpowie na każde zapytanie - oczywiście w języku polskim.

Chcesz wysłać pieniądze do domu do Polski bez ryzyka? Zrób to w Fonmoney - wystarczy 5 minut i karta kredytowa bądź dostęp do bankowości ineternetowej. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi.

UPDATE sierpień 2019

UWAGA! Obniżyliśmy ceny i oferujemy jeszcze lepsze warunki wysyłania pieniędzy na polskie konta bankowe. Sprawdź nas tutaj!

Zapoznaj się również z ofertą przelewów z Polski do Austrii. Mamy najlepsze ceny i kurs PLN-EUR na rynku. Zapomnij o tradycjonalnych bankach, ich wysokich prowizjach i słabym przewalutowaniu. Nasz serwis jest pod każdym kątem lepszy. Jak wysłać pieniądze z Polski do Austrii - dowiesz się tutaj!

FB POLEN OE 600 315

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.