Fonmoney -

Jak zrobić przelew pieniężny z Austrii do Polski?

 Przesyłanie przelewów z konta w Austrii na konto w Polsce 

 

Fonmoney pragnie przedstawić nową usługę: bezpieczne przelewy internetowe z Austrii do Polski. Wprowadziliśmy konkurencyjny produkt, który wyróżnia przede wszystkim zawsze doskonały przelicznik euro. Gwarantujemy również brak opłat bankowych. W przeciwieństwie do wielu innych serwisów i tradycyjnych banków nie pobieramy opłat za transakcje do Polski. Dzięki darmowej metodzie płatności, jaką jest zwykły przelew bankowy, unikniesz także prowizji transferowych.

Przelewy w Fonmoney to minimum formalności i maksimum wygody. Każdy przelew dochodzi na polskie konto odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych. Zapewniamy pełen dostęp do historii wykonanych transakacji, jak również kompetentą i miłą obsługę, która odpowie na każde zapytanie - oczywiście w języku polskim.

Chcesz wysłać pieniądze do domu do Polski bez ryzyka? Zrób to w Fonmoney - wystarczy 5 minut i karta kredytowa bądź dostęp do bankowości ineternetowej. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi.

UPDATE sierpień 2019

UWAGA! Obniżyliśmy ceny i oferujemy jeszcze lepsze warunki wysyłania pieniędzy na polskie konta bankowe. Sprawdź nas tutaj!

Zapoznaj się również z ofertą przelewów z Polski do Austrii. Mamy najlepsze ceny i kurs PLN-EUR na rynku. Zapomnij o tradycjonalnych bankach, ich wysokich prowizjach i słabym przewalutowaniu. Nasz serwis jest pod każdym kątem lepszy. Jak wysłać pieniądze z Polski do Austrii - dowiesz się tutaj!

FB POLEN OE 600 315

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.