Fonmoney -

Jak wysłać pieniądze z Polski do Anglii?

Przelewy zagraniczne PL UK

Wysyłanie pieniądzy do Wielkiej Brytanii w Fonmoney jest dużo łatwiejsze, korzystniejsze i wygodniejsze niż w tradycyjnych bankach. Aby przelać pieniądze w zwykłym banku, często specjalnie trzeba mieć konto walutowe albo trzeba uważać na wysokie opłaty i prowizje. Nierzadko również przelicznik PLN-GBP jest mało zadowalający. Dlatego serwis finansowy Fonmoney jest idealnym wyborem, jeśli chodzi o transfer złotówek do Anglii. Ty zlecasz przelew, a my zajmujemy się resztą i dostarczamy pieniądze Twojemu odbiorcy bez zbędnych formalności. 

Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym serwisie i złożysz zamówienie tutaj. W odpowiednie pole należy podać kwotę, jaką chcesz wysłać do UK. W następnym kroku należy wpisać dane Twojego odbiorcy czyli nazwę lub imię i nazwisko oraz numer jego konta i kod banku. Na koniec następuje zapłata za transfer. Metodą płatności jest karta kredytowa lub łatwy i wszystkim dostępny przelew bankowy. Dostaniesz od nas wiadomość ze wszystkimi danymi potrzebnymi do przelewu. Jak tylko Twoje pieniądze wpłyną na nasze konto, przekażemy je od razu na konto odbiorcy w Anglii. 

Jeśli chcesz wysłać dużą kwotę lub będziesz robiła/robił przelewy często, jesteśmy zobowiązani poprosić Cię o Twoje dokumenty tożsamości, aby zweryfikować Twoje dane. Trwa to krótką chwilę i odbywa się jednorazowo. Fonmoney zapewnia bezpieczeństwo każdej transakcji i poufność wszystkich danych, które klienci nam udostępniają.

Cały proces składnia transakcji przebiega łatwo i przejrzyście, a nasz kurs PLN-GBP jest korzystniejszy od kursów oferowanych przez banki. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz napisać do nas tutaj.

 

 Zrób przelew do UK w Fonmoney!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.