Fonmoney -

Jak tanio doładować polski telefon na kartę z zagranicy - krok po kroku

➜​ Tutaj najtaniej doładujesz polski telefon na kartę z zagranicy!

Doładowanie komórki przez internet w Fonmoney jest dziecinnie proste i niesamowicie wygodne oraz ma same zalety. Przeczytajcie, jak na naszej nowej stronie krok po kroku szybko zasilić polski telefon.

1.

Wchodzimy na stronę serwisu www.fonmoney.pl, na której możemy wybrać kraj, z którego telefon chcemy doładować. W większości przypadków będzie to Polska. Ale pamiętajcie, że w Fonmoney można także przesłać doładowania do 22 krajów świata, m.in. Tunezji, Kamerunu, Peru, Indii, Senegalu, Kuby czy też Ukrainy.

1 schritt

2.

Następnie wybieramy jedną z dostępnych opcji transferów. W tym przypadku będzie to doładowanie telefonu.

2 sch

3.

W kolejnym kroku wpisujemy numer telefonu, na który chcemy przesłać doładowanie.

3 sch

4.

Teraz wybieramy kwotę doładowania: 40 zł, 50 zł, 80 zł lub 100 zł.

4 sch

5.

Ostatnim etapem jest wybór sposobu płatności. Fonmoney oferuje zapłatę za pomocą karty kredytowej, szybkiego przelewu Sofortüberweisung bądź paysafecard. Oprócz tego możemy wybrać walutę, w której chcemy dokonać zapłaty, co jest dużym ułatwieniem dla wielu naszych Klientów z zagranicy.  Zanim klikniemy na przycisk "Do kasy", upewnijmy się, że zaakceptowaliśmy warunki regulaminu na dole strony oraz jeszcze raz sprawdźmy, czy podaliśmy poprawny numer telefonu.

5 sch

Na koniec zostaniemy przekierowani do systemu płatności.

I to wszystko! Jak widać, doładowanie telefonu na kartę przez internet jeszcze nigdy nie było łatwiejsze! A jedną z wielu zalet naszego serwisu jest możliwość kupienia doładowania bez rejestracji i ukrytych opłat manipulacyjnych.

W Fonmoney szybko, korzystnie i bezpiecznie doładujesz telefon w polskich sieciach Orange, Plusie, T-Mobile, Play, nju mobile i Heyah.

 

➜​ Doładuj polski telefon z zagranicy online!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

The technical service is provided by Transpaygo Limited.