Fonmoney -

Jak przelać euro z konta złotówkowego za granicę?

Przesyłanie euro z kont złotówkowych za granicę kojarzy się z wysokimi prowizjami i złym kursem wymiany. I do tej pory tak też było, że klienci byli zdani albo na zwykłe banki pobierające horrendalne opłaty, albo na drogie agencje przesyłkowe.

Na szczęście te czasy już minęły. Teraz ludzie szukający sposobów na korzystne wysyłanie euro z polskiego konta mają większy wybór. Jednym z nich jest serwis Fonmoney. Fonmoney oferuje tanie, szybkie, bezpieczne i wygodne przelewy zagraniczne z polskich kont bankowych. Aby wysłać pieniądze, nie potrzebujesz kont walutowych, kont w kantorach internetowych czy innych instytucjach. Wymiana złotówek na euro oraz sam transfer mają miejsce w naszym serwisie. Od Ciebie wymagamy minimum informacji i formalności. Wszystko odbywa się prosto i komfortowo w dwóch krokach:

1. Utwórz swoje konto w Fonmoney.

2. Zleć przelew. 

Do nadania przelewu potrzebujemy jedynie numeru konta Twojego odbiorcy w postaci IBAN oraz jego imienia i nazwiska/nazwę. Żadnych innych danych nie wymagamy. Po wpisaniu tych informacji przechodzisz do bezpiecznej zapłaty - możesz wybrać opcję płatności kartą kredytową lub zwykłym przelewem. I to wszystko z Twojej strony! W tym momencie Fonmoney wykonuje resztę czynności i w ciągu 1-2 dni roboczych dostarcza Twoje pieniądze do odbiorcy.

Najważniejszym pytaniem jest oczywiście - ile kosztuje przelew zagraniczny? W Fonmoney transfery pieniężne są za darmo. Jeśli już wystąpi jakaś opłata, to jest ona bardzo niska i jest pobierana w zależności pośrednika płatności. Ale na pewno nie są to ogromne prowizje jak w bankach.

A co z przelicznikem walut? W Fonmoney jest on bardzo korzystny, jeśli nie najlepszy na rynku. Zarówno kurs EUR-PLN, jak i PLN-EUR jest lepszy niż w każdym banku i agencji pieniężnej.

Kolejną zaletą Fonmoney jest to, że możesz wysyłać euro na dowolny cel w Europie. Chcesz zapłacić mandat w Niemczech czy Austrii? Nie ma problemu! Zrobiłaś/eś zakupy w zagranicznym sklepie i musisz opłacić rachunek w euro? Zrób to szybko w Fonmoney! Musisz wpłacić zaliczkę na zagraniczny urlop? Oddać dług w euro? Spłacić pożyczkę w euro? Przesłać alimenty za granicę? Wszystko jest możliwe w naszym serwisie!

Wejdź na naszą stronę i dokonaj symulacji przelewu. Poznaj świat transferów w Fonmoney i zapomnij o przygodach walutowych z bankami. Potwierdzeniem naszej perfekcyjności niech będą niezależne opinie na Trustpilot.

Nasz serwis jest legalnie działającą instytucją finansową. Posiadamy licencję brytyjskiego FCA. Dzięki temu Twoje pieniądze są z nami bezpieczne na każdym etapie transferu.

 

W Fonmoney wyślesz euro do wszystkich państw Eurolandu.

 

 

➜ Zapraszamy tutaj do naszej oferty przelewów międzynarodowych

 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.