Fonmoney -

Jak można płacić za doładowanie telefonu w Fonmoney?

TUTAJ DOŁADUJESZ POLSKI TELEFON, PŁACĄC KARTĄ KREDYTOWĄBezahlungsmoeglichkeiten_FonmoneySerwis Fonomoney umożliwia szybkie i korzystne doładowanie polskich telefonów na kartę z zagranicy. Fonmoney obsługuje najważniejszych operatorów sieci komórkowych w Polsce: Orange, Plus, T-Mobile, Play i Heyah. Aby przeprowadzenie transakcji uzupełnienia środków na koncie odbywało się łatwo i przyjemnie, serwis oferuje trzy metody płatności:

- karta kredytowa VISA i MasterCard. Jest to bardzo prosta i bezpieczna forma płatności. Obie karty są wydawane przez większość banków i instytucji na całym świecie oraz bardzo często i chętnie używane do robienia zakupów w internecie, ponieważ VISA i MasterCard zaliczają się do najczęściej akceptowanych metod płatności. Wystarczy podać dane, które znajdują się na karcie, takie jak nazwisko posiadacza karty, numer i datę ważności karty oraz kod bezpieczeństwa, który znajduje się na odwrocie karty.

- karta paysafecard działa na zasadzie prepaid. Dzięki niej istnieje możliwość bezpiecznego dokonywania płatności online całkowicie anonimowo, bez podawania danych osobowych, konta bankowego itd. Można ją kupić w jednym z 480.000 punktów sprzedaży na całym świecie. Aby zapłacić kartą paysafecard należy po prostu wprowadzić 16-znakowy kod PIN.

- Sofort Banking to metoda przelewów bezpośrednich przez Internet i działa w oparciu o sprawdzony system bankowości internetowej. Płacąc za zasilenie komórki w Fonmoney, wybierasz Direct Banking jako metodę płatności i zostajesz automatycznie przekierowany do zaszyfrowanego formularza płatności. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać swój bank i wpisać dane dostępu do Twojej bankowości internetowej. Korzystając z tej metody płatności, nie trzeba rejestrować się w systemie Sofort Banking.

Każdy Klient Fonmoney może przy każdym doładowaniu telefonu wybierać dowolną formę płatności, którą uważa za najwygodniejszą i najprostszą. A zarejestrowani Klienci mają możliwość wglądu w historię swoich doładowań.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.