Fonmoney -

Doładowanie polskiego telefonu na urlopie

KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY DOŁADOWAĆ POLSKI TELEFON NA KARTĘ

Zbliżają się wakacje, a co za tym idzie urlopy i wyjazdy na zasłużony odpoczynek. Wielu Polaków już dawno wykupiło wczasy w ciepłych krajach. Uwielbiamy latać do Egiptu, Turcji, Grecji, Chorwacji czy Hiszpanii. Dużą popularnością cieszą się także bardziej egzotyczne i oddalone kierunki np.: Kuba, Tajlandia, Dominikana czy Sri Lanka. Natomiast spora część naszych rodaków mieszkających za granicą jako miejsce do odpoczynku wybiera... Polskę. Lato jest świetnym czasem na dłuższe odwiedziny u rodziny. Przy okazji możemy też spędzić parę dni nad polskim morzem, na Mazurach lub w górach. Mamy to szczęście, że nasza ojczyzna jest bardzo zróżnicowana pod kątem ukształtowania terenu, dzięki czemu nie brak u nas pięknych, piaszczystych plaż nad morzem, czystych jezior oraz szlaków do wędrowania po szczytach gór.

[caption id="attachment_717" align="alignleft" width="300"]wichura zdj. arch. Fonmoney[/caption]

Jadąc do Polski bardzo często zmieniamy zagraniczne karty sim na polskie. Jednak w ferworze wakacyjnych przygotowań łatwo zapomnieć o doładowaniu naszego polskiego telefonu. Dzięki Fonmoney nie musicie się o to martwić! W naszym serwisie wykupienie doładowania jest możliwe 24 godziny na dobę. Nawet czekając na lotnisku na odprawę lub podczas postoju możecie szybko i prosto uzupełnić środki na koncie. Wystarczy tylko, że macie dostęp do internetu oraz kartę kredytową. Pamiętajcie, że będąc już na urlopie także łatwo i wygodnie zasilicie swoją komórkę przez internet. Nie musicie specjalnie po doładowanie chodzić do kiosku czy sklepu oraz pamiętać o drobnych, żeby zapłacić. W Fonmoney zawsze możesz użyć zagranicznej karty kredytowej i zapłacić w funtach, euro czy koronach norweskich i szwedzkich. A co najważniejsze, u nas nie ma żadnych dodatkowych opłat manipulacyjnych. Od razu widzisz, ile płacisz.

[caption id="attachment_718" align="alignright" width="258"]zdj. arch. Fonmoney zdj. arch. Fonmoney[/caption]

Walizki spakowane, kwiaty podlane, konto w telefonie doładowane, wszystko dopięte na ostatni guzik. Zatem, jak to mówi stare polskie przysłowie: komu w drogę, temu czas! Fonmoney życzy swoim Klientom spokojnego i udanego wypoczynku oraz słonecznej pogody!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.