Fonmoney -

Czy wiesz, co nasi Klienci sądzą o nas? Opinie o Fonmoney.

 Tutaj doładujesz polski telefon na kartę z zagranicy

Od samego początku działania naszego serwisu współpracujemy z największą platformą recenzentów w Europie Trustpilot. Nasi Klienci zostawiają tam swoje szczere opinie i dzielą się z innymi ludźmi doświadczeniem w doładowaniu polskich komórek przez internet. W każdej chwili można przeczytać wszystkie wypowiedzi, które dotyczą Fonmoney. Na chwilę obecną wystawiono nam ponad 130 rzetelnych recenzji, które łącznie dają bardzo dobrą ocenę i potwierdzają, że serwisowi Fonmoney można zaufać! Oto niektóre z nich:

* * * * *

Iwona S. pisze o nas: „Bardzo fajna strona z doładowaniami polskich numerów mieszkając za granicą. Bardzo sprawna i szybka obsługa, możliwość płatności różnymi rodzajami kart. POLECAM!!!!”

* * * * *

Mirosław M. ocenia nas na 5 gwiazdek: „Czekałem dużo lat na takie rozwiązanie, jestem bardzo szczęśliwy bo skończą się moje problemy z doładowaniami, będę korzystał do bólu pozdrawiam i dzięki to działa.”

* * * * *

David B. dodaje: „Jestem pozytywnie zaskoczony wszystko bardzo prosto sie obsluguje i co najwazniejsze szybko ! Dziala bez zastrzezen !!! Polecam.”

* * * * *

Ewa P. również jest bardzo zadowolona: „Bardzo lubie korzystac z doladowan polskich kart za granica dzieki Fonmoney zawsze moge zrobic mila niespodzianke bliskim w polsce i im doladowac konto.”

PL_Trustpilot

Ogromna większość naszych Klientów wyraża na Trustpilot swoje zadowolenie i zaskoczenie, że zasilenie telefonu z Fonmoney jest tak proste i przyjemne. Jest nam niesamowicie miło! Jeśli zdarzy się, że Klient ma problem i wystawi gorszą opinię, nasz zespół niezwłocznie reaguje i stara się jak najszybciej zająć się każdą sprawą. Żadnego Klienta nie zostawiamy nieusatysfakcjonowanego. Zachęcamy również wszystkich nabywców dołdowań do pozostawiania swoich komentarzy na Trustpilot i dzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami. Po każdym zakupie doładowania telefonu pojawia się okienko, w które można szybko i sprawnie wpisać swoją recenzję. Wasze niezależne opinie przynoszą korzyści innym konsumentom i pomagają podejmować trafne decyzje odnośnie zakupów w internecie.

 Tutaj zasilisz polską komórkę z zagranicy

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.