Doładowanie telefonu na kartę online

Doładowanie Heyah

Doładowanie Heyah

Fonmoney oferuje szybkie, proste i pewne doładowanie Heyah przez İnternet. Z nami można doładować konto spoza Polski bez rejestrowania się. Rodzina lub bliscy znajomi będą Wam wdzięczni za przesłanie nowych środków na konto! Doładowanie konta to mała forma pomocy, a jednocześnie duże wsparcie finansowe.

Heyah ma w swojej ofercie produkty Heyah, Freeyah, jak również szerokopasmowy internet dla telefonów "Internet Non Stop", "Non Stop L" i "Non Stop XL". Heyah jest operatorem, którego główną domeną są produkty na kartę.

Doładowanie konta Heyah z Fonmoney

 1. Proszę wpisać numer telefonu na kartę Heyah.
 2. Teraz należy wybrać kwotę doładowania konta Heyah.
 3. Fonmoney oferuje zasilenie konta kwotą 40 PLN, 50 PLN, 80 PLN i 100 PLN.
 4. Dostępne są następujące formy płatności: Sofort Banking (szybki przelew), karta Paysafecard oraz karta kredytowa, przy czym nie jest wymagana polska karta kredytowa.
 5. Fonmoney od razu zasili podane konto przez İnternet. Operator sieci Heyah wyśle wiadomość potwierdzającą pomyślnie przeprowadzone doładowanie na konto odbiorcy.
 • 1. Kraj & numer
 • 2. Wybierz kwotę doładowania
 • 3. Wybierz sposób płatności

Jak doładować konto w Heyah?

Możliwości doładowania konta Heyah

Otrzymujesz
Płacisz €
Płacisz £

40 zl
11 €
8.58 £
50 zl
14 €
10.92 £
80 zl
23 €
17.94 £
100 zl
28 €
21.84 £

Sprawdzanie stanu konta Heyah

  • Aby sprawdzić stan konta, wprowadź w swoim telefonie *108# i wciśnij zieloną słuchawkę (opłata zgodna z Cennikiem).
  • Możesz również skontaktować się z Biurem Obsługi dzwoniąc pod *2222 lub 888002222 z numeru w sieci Heyah (opłata 1 zł za minutę).
  • Stan swojego konta i jego datę ważności sprawdzisz też bezpłatnie na stronie internetowej www.heyah.pl po zalogowaniu w sekcji Heyah konto.
  • Jeśli aktywujesz bezpłatny serwis SMS cykliczny - saldo konta, automatycznie co 14 dni będziesz otrzymywać informacje o stanie konta głównego. Aby aktywować, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 545.

Informacje dodatkowe dla użytkowników Heyah na kartę

 • Jeśli chcesz ukryć swój numer przed wybranym rozmówcą, wpisując jego numer na początku wprowadź kod #31# np. #31#888942211
 • Jeśli chcesz, aby Twój numer był ponownie widoczny dla wybranego rozmówcę, wpisując jego numer na początku wprowadź kod *31# np. *31#888942211
 • Każdy ma dostęp z menu telefonu do go-Card bez aktywacji. Dzięki tej funkcji masz bezpłatny dostęp do strefy informacyjnej i rozrywkowej, np. horoskopy, quizy, dowcipy.