Doładowanie telefonu na kartę online

Doładowanie Heyah

Doładowanie Heyah

Fonmoney oferuje proste, szybkie i pewne doładowanie przez internet telefonu na kartę za pomocą serwisu Fonmoney. Z nami można doładować konto bez rejestrowania się. Rodzina lub bliscy znajomi będą Wam wdzięczni za przesłanie nowych środków na konto! Doładowanie konta to mała forma pomocy, a jednocześnie duże wsparcie finansowe.

Heyah ma w swojej ofercie produkty Heyah, Freeyah, jak również szerokopasmowy internet dla telefonów "Internet Non Stop", "Non Stop L" i "Non Stop XL". Heyah jest operatorem, którego główną domeną są produkty na kartę.

Doładowanie konta Heyah z Fonmoney

 1. Proszę wpisać numer telefonu na kartę Heyah.
 2. Dodatkowo należy wybrać kwotę doładowania konta Heyah.
 3. Fonmoney oferuje zasilenie konta kwotą 40 PLN, 50 PLN, 80 PLN i 100 PLN.
 4. Dostępne są następujące formy płatności: karta kredytowa, karta Paysafecard oraz za pośrednictwem Sofort Banking.
 5. Fonmoney doładuje w Polsce podane konto przez internet. Operator sieci Heyah wyśle wiadomość potwierdzającą pomyślnie przeprowadzone doładowanie na konto odbiorcy.
 • 1. Kraj & numer
 • 2. Wybierz kwotę doładowania
 • 3. Wybierz sposób płatności

Jak doładować konto w Heyah?

Możliwości doładowania konta Heyah

Otrzymujesz
Płacisz €
Płacisz £

40 zl
11 €
8.58 £
50 zl
14 €
10.92 £
80 zl
23 €
17.94 £
100 zl
28 €
21.84 £

Sprawdzanie stanu konta Heyah

  • Aby sprawdzić stan konta, wprowadź w swoim telefonie *108# i wciśnij zieloną słuchawkę (opłata zgodna z Cennikiem).
  • Możesz również skontaktować się z Biurem Obsługi dzwoniąc pod *2222 lub 888002222 z numeru w sieci Heyah (opłata 1 zł za minutę).
  • Stan swojego konta i jego datę ważności sprawdzisz też bezpłatnie na stronie internetowej www.heyah.pl po zalogowaniu w sekcji Heyah konto.
  • Jeśli aktywujesz bezpłatny serwis SMS cykliczny - saldo konta, automatycznie co 14 dni będziesz otrzymywać informacje o stanie konta głównego. Aby aktywować, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 545.

Informacje dodatkowe dla użytkowników Heyah na kartę

 • Jeśli chcesz ukryć swój numer przed wybranym rozmówcą, wpisując jego numer na początku wprowadź kod #31# np. #31#888942211
 • Jeśli chcesz, aby Twój numer był ponownie widoczny dla wybranego rozmówcę, wpisując jego numer na początku wprowadź kod *31# np. *31#888942211
 • Każdy ma dostęp z menu telefonu do go-Card bez aktywacji. Dzięki tej funkcji masz bezpłatny dostęp do strefy informacyjnej i rozrywkowej, np. horoskopy, quizy, dowcipy.