Doładowanie telefonu na kartę online

Przelew środków z konta na konto

Dzięki usłudze Przelew SMS można przelać pieniądze z jednego telefonu na kartę na inny telefon na kartę. O przelew SMS można było poprosić innego użytkownika telefonu na kartę poprzez bezpłatny SMS. W Play i Heyah ta usługa jest niedostępna.

Orange Doładowanie konta z telefonu z rachunkiem Orange-abonament

Korzystając z oferty Orange Abonament możesz korzystać z usługi Doładowanie Konta z Telefonu z Rachunkiem. Dzięki tej usłudze możliwe jest doładowanie konta użytkownika oferty na kartę Orange.

Za każdym razem, gdy konto użytkownika na kartę zostanie doładowane z telefonu z rachunkiem, otrzyma on dodatkowo 20% kwoty doładowania do wykorzystania na rozmowy i SMS-y do wszystkich w Orange.

Aby poprosić użytkownika oferty na abonament o doładowanie konta wyślij bezpłatnego SMS-a o pod numer 8088 w treści wpisując kwotę doładowania oraz numer użytkownika oferty na abonament, którego chcesz poprosić o doładowanie, (np. 50 510100100). Użytkownik oferty na abonament otrzyma SMS-a z informacją, że prosisz go o doładowanie konta.

Aby doładowanie konta użytkownika na kartę było możliwe, użytkownik telefonu na abonament powinien mieć włączoną usługę Doładowanie Konta z Telefonu z Rachunkiem.

Przelew z telefonu na karte na inny numer

Na blogu Rzecznika Orange pojawiła się informacja dotycząca zmian w przesyłaniu pieniędzy między kontami. Czytamy:

Od poniedziałku wyłączamy usługę "Przelew Sms". Mimo wielu prób, jakie podjęliśmy skala fraudu jest nadal zbyt duża, abyśmy mogli ją tolerować. Usługa, która była uruchomiona jako ratunkowa, kiedy brakuje Wam środków na koncie, była i jest wykorzystywana głównie przez FCT-y oraz osoby, które po doładowaniu otrzymują atrakcyjne bonusy i dalej transferują środki. Nie jest tak, że zamykamy usługę i koniec. Pracujemy nad nową propozycją, która z jednej strony skutecznie pomoże Wam w potrzebie, z drugiej uniemożliwi kombinowanie.

Teleprzelew w Plusie

Przelew taki polega na przekazaniu środków z konta Simplus na konto innego użytkownika. Wysyłając SMS-a na numer 5511 o treści "P [kwota przelewu] [numer osoby]". Maksymalna kwota jednorazowego przelewu nie może przekroczyć 20 zł. Po zleconym przelewie otrzymasz SMS z informacją o wysokości przelewu dla wskazanego numeru oraz prośbę o potwierdzenie chęci zrobienia przelewu. Wysyłając SMS-a potwierdzającego o treści TAK na numer 5511 w ciągu 15 minut aktywujesz realizację przelewu. Koszty jakie powstają przy takim przelewie to opłata za wysłanie SMS-a zlecającego lub potwierdzającego realizację przelewu w wysokości 5 gr z VAT. Jednak w odróżnieniu od przelewu Orange przelana kwota w Simplusie nie powoduje przedłużenia okresu ważności konta odbiory. I w ciągu 30 dni łączna kwota przelanych lub otrzymanych przez jednego użytkownika środków nie może przekroczyć 20 zł z VAT, co jest dużym ograniczeniem. Gdyby ktoś ze znajomych był za granicą i potrzebował środków na koncie, nie bylibyśmy w stanie za wiele mu pomóc.

Także środki z doładowania z serwisem Fonmoney można również przesłać na inne konto. Z Fonmoney można doładować polski telefon na kartę przez internet. Podczas przeprowadzania transakcji nie trzeba się rejestrować w systemie. Ważną informacją dla wielu mieszkających za granicą będzie fakt, że za doładowanie można zapłacić m.in. w koronach norweskich (NOK), funtach brytyjskich (GBP), euro oraz w złotówkach. Swoim bliskim osobom doładujesz telefon na kartę z zagranicy. Taka niespodzianka bez okazji!!

Telefon doładujesz na www.fonmoney.pl

FonMOney-logo-bluebird

Dla osób mieszkających w UK polecamy stronę: http://www.fonmoney.pl/uk

Dla osób mieszkających w Norwegii: http://www.fonmoney.pl/norwegia

Dla mieszkających w Holandii: http://www.fonmoney.pl/holandia

Warto wejść na portal społecznościowy Facebook i na bierząco śledzić ofertę Fonmoney https://www.facebook.com/FonmoneyPolska?ref=hl

Bildschirmfoto 2014-02-26 um 20.33.06      
Dodaj komentarz